Uncategorized

Ev Yapımı Nar Ekşimizi Satışa Sunduk!

Ev yapımı Nar Ekşimizi Satışa Sunduk! Bizler Urfa Yöresi olarak 2020 yılında yayın hayatına girdik. Ancak piyasada on yıllarca vardık. Kendimizin evde özel müşterilerimize sunduğumuz ürünlere Nar Ekşisini de ekledik.

Nar Ekşisini Kargo Nedeniyle Satışını Yapamıyorduk

Nar ekşisinin üretimini yapıyorduk ancak e-ticarette yeni olduğumuzdan dolayı kargo süreçleri olsun bir çok alanda yeniliklerle karşılaştık. Kendimiz uzun yıllardır, isot, Biber salçası domates salçası üretimini yapıyor özel müşterilere satışını yapıyorduk. Herhangi bir e-ticaret platformunda satışını hiç düşünmedik. Bunun bir çok nedeni vardı…

Nar Ekşisi yapımı

2020 Yılında gerek virüs salgını ile organik ürünlere olan talebin yükselmesi, Gerekse müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Urfa Yöresel Ürünler alanında sitemizi açtık. Tabi yeni olduğumuz için kargo süreçlerini pek bilmiyorduk.

Müşteri kitlemiz genelde kendisi alır kargoya verecekse kendisi veriyordu, Kargo tecrübemiz yoktu, Hatta ilk kargomuzu 35 tl olan bir ürünü 40 TL gibi bir ücretle göndermiştik. Kargo olayını hallettik, Anlaşma yapıldı ancak bu sefer kargo sıvı ürünleri almadığını belirtti. Yine kendimiz her yıl geleneksel olarak yaptığımız Nar Ekşisini dışarıya satamacağımızı öğrendik. Müşterilerimizden ciddi bir talep olmasına rağmen kargo sürecini atlatamadık.

Sıvı ürünlerin kesinlikle yasak olduğunu belirttiler. Sonrasında araştırmalar sonucunda İyi bir paketleme sonrasında sıvının görülmeyeceği bir şekilde kargonun kabul ettiğini öğrendik ve Nar Ekşisi ve Sıvı kahvelerimizin satışına başladık.

Nar Ekşisi bizim tarafımızından evde yapılır. Kar oranı yüksek olmadığı için ilk yıllarda sadece kendimize ve bir kaç dostumuza yapıyorduk. Bir kaç müşterimiz nar ekşimizi deneyince talep artmaya başladı Yaklaşık 10 yıldır özel müşterilerimize Özel Ev Yapımı Nar Ekşisi yapıyor ve sadece onlara satış yapıyoruz.

Nar Ekşisi ev yapımı

2021 yılı nisan ayında Nar Ekşisini sitemizde satışa sunduk. Bunun satışa açılması yine siz değerli müşterilerimizin yoğun talepleri sonucunda oldu… Ev yapımı nar ekşimize buradan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir