Urfa Yöresel Ürünler

Urfa Yöresel lezzetlerini en doğal haliyle hazırlayıp sizlere sunan urfayoresi.com sayesinde sizler de tamamen el yapımı, içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmayan lezzetlerle sofralarınızı şenlendireceksiniz. Salçadan baharatlara, peynir çeşitlerinden kuruyemişlerine varana dek Urfa mutfağının benzersiz tatları ayağınıza kadar geliyor.

Firmamızın kuruluş amacı; sizlere Urfa yöresinin vazgeçilmez lezzetlerini tamamen doğal haliyle sunmak ve bu lezzetleri olabildiğince ulaşılabilir hale getirerek bu mükemmel tatları ülkenin dört bir yanına tanıtabilmektir.

Hepsi ev yapımı ve Urfa’ya ait olan bu lezzetlerin her biri en iyi kalite ve buna rağmen uygun fiyat avantajları ile hizmetinizde olacaktır. Sitemizde pek çok kategoride birbirinden çeşitli ürün seçenekleri yer almaktadır:

Yöresel Ürünlerimiz: Ev isotu çeşitleri, Siverek koyun peyniri, Siverek örgü peyniri, Karacadağ balı, ev yapımı domates ve biber salçaları, sade yağ, üzüm pekmezi, çiçek bamya, acı ve tatlı toz biber.

Kuruyemişler: Urfa fıstığı, ceviz, pestil, atom cevizli sucuk, kuru üzüm, Sihirli Suriye cipsi.

Ürünlerimizin hepsi tamamen yerli olup aynı zamanda birinci kalite olarak satışa sunulmaktadır.

Güneydoğunun bu geleneksel ve tamamen el yapımı lezzetleriyle tanışmak için en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Kaliteyi uygun fiyattan temin etmenize yardımcı olmakla beraber satın almış olduğunuz ürünlerimizi en kısa sürede kargo yolu ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Bilgi edinmek için sitemizde yer alan iletişim numarası üzerinden bizleri arayabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Ev Yapımı Ürünler: Ürünlerimiz birinci kalite ev yapımı ve kendimiz yapıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti: Ürünlerimiz ile ilgili her türlü garantiyi sunuyoruz. Ürünlerimiz faturalıdır. 

Şartsız İade: Ürünlerimizde ile ilgili tek bir sıkıntıda şartsız iade alıyoruz. 

Urfa Ana Şube

 

Eskişehir Şubemiz