152 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Karacadağ Pirinci 500 Gr

29,99

Karacadağ Pirinci Fiyatı, Urfa da yetiştirilen Doğal ve aromatik tadı ile ön plana çıkan Siverek Karacadağ pirinci, geniş ürün yelpazemiz içinde sizlerle buluşuyor. Vitamin ve mineral açısından zengin, insan sağlığına yaralı Siverek Karacadağ pirincini, kaliteli online satış hizmetimiz kapsamında sipariş edebilirsiniz. Su oranı 1’e 4,5 tir.

 

Urfa Acı Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Urfa Biber Salçası Sofralarda en lezzetli yemeklerin yapımında mutlaka kendine ev yapımı urfa biber salçası çeşitlerini internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. İsot Salçası  veya Biber reçeli olarak bilinen güneş kurutması biber salçamızdır. Urfa biber salçası

Domates Salçası Urfa Ev Yapımı 500 gr

49,99

Domates Salçası Urfa Türk mutfağının en sevilen yemeklerinde kullanılan ve eşsiz bir lezzet sunan Urfa ev yapımı domates salçası çeşitleri firmamızın web sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır.  Ayrıca Domates salçası nasıl yapılır sorunsa da cevap verilecektir. Birbirinden lezzetli ev yemeklerinin yapımında olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen domates salçası, doğal şekilde üretildiğinde çok daha lezzetli ve sağlıklı bir gıda olarak tüketilmektedir. Siz de sağlıklı bir şekilde beslenmeye gayret ediyorsanız ihtiyacınız olan ev yapımı domates salçalarına firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Urfa Tatlı Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Tatlı biberin damakta bıraktığı kaliteli tadı yemeklerinize taşıyabilmeniz için Urfa ev yapımı tatlı biber salçası çeşidimizi, profesyonel satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz ölçüde siparişi toptan satış kategorimiz kapsamında bizlere iletebilirsiniz.

Ev Yapımı Hakiki Urfa İsotu 650 gr

149,99

Hakiki Urfa İsotu, Urfaya özgü olarak yetiştirilen biberlerin kurutulması ile elde edilir. Urfa ev isotu Yemeklere kattığı lezzet ve kilo vermeye yardımcı olma özelliği ile ön plana çıkan bu isot çeşidini geniş ürün yelpazemizde sizler için sunuyoruz. isot biberi Urfa biberlerinin güneş gören özel alanlarda kurutulması ile elde edilen bu doğal ürün ile et yemeklerinize ve çiğ köftelerinize lezzet katabilirsiniz.

Kahvaltılık Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Kahvaltılık Biber Salçası Ev Yapımı, Satışta olan Biber salçalarımız, yani isot salçası hepsi Kahvaltılık biber salçası olarak kullanılmaktadır. Fakat Acının çok acı olması nedeniyle 500 gr acı 500 gr tatlı salça karıştırılarak bu şekilde bir ürün hazırladık.

Eğer iki biber salçamız dan aldıysanız veya ben acı seviyorum diyorsanız bu üründen almaniza gerek yoktur.

Kuru Patlıcan 50 Adet

79,99

Kış aylarında şifa deposu olarak tüketebileceğiniz, patlıcan kurutmalık çeşidimiz, satış hizmetimizden yararlanarak, uygun fiyatlar çerçevesinde edinebilirsiniz. Sofralarınızda lezzetli yemeklere yer verebilmeniz sağlayan patlıcan kurusunu, doğal kurutma tekniği ve hijyenik paketleme işlemleri ardından mutfaklarınıza ulaştırıyoruz.

Çekilmiş Sumak 100 Gr (Yeni Mahsül)

14,90

Çekilmiş sumak, Akdeniz mutfağının en sağlıklı baharatları arasında yer almaktadır. Yemeklerinize lezzetli, ekşi bir aroma kazandırmak için tercih edebileceğiniz çekilmiş sumak, Güney Avrupa, Kuzey Afrika, Türk, İran ve Afganistan mutfaklarına ait olan lezzetleri hazırlarken size yardımcı olur. Çekilmiş sumak almak ve birden fazla mutfağa ait yemek tarifini hazırlarken ideal bir lezzete ulaşmak için, profesyonel satış hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

7 Çeşit Çiğ köfte Baharatı 100 Gr

24,90

7 çeşit köfte baharatı olarak bilinen ve yapımında kullanılan baharatımız çiğ köfte baharatı olarak bilinen şekilde yemeklerinizde lezzeti ön plan alabilmeniz için 7 çeşit baharat seçeneğimizi, profesyonel hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Çorbalarınızdan et yemeklerinize birçok tarifte yöresel ve unutulmayan tatları ön plana taşıma arayışı içindeyseniz 7 çeşit baharat türümüzden yararlanarak, enfes yemekler hazırlayabilirsiniz.

Nar Ekşisi Ev Yapımı 500 ml

59,99

Nar ekşisi fiyat – Nar Ekşisi Ev Yapımı 500 ml, doğal nar ekşisi olan ürünümüz Urfa narlarıdan doğal bir şekilde yapılmaktadır.  Nar ekşimiz, piyasadaki en iyi nar ekşisi  olarak bilinmektedir. Yemeklerinize, salata ve mezelerinize ayrı bir lezzet katan ekşimiz tamamen doğal bir şekilde ev yapımıdır.

İsot Tatlı Ev Yapımı Birinci Sınıf 200 Gr

79,99

İsot Tatlı Ev Yapımı Birinci Sınıf 200 GrUrfa tatlı ev isotu müşterilerimizin en iyi lezzetlere urfa isot sipariş  ulaşabilmesi için özel olarak bizler tarafından üretiliyor.  Urfa Biberi Sipariş Kendi üretimlerimiz olan isotlar tamamen ev yapımı teknikleriyle birlikte ortaya çıkıyor. Yapımında hiçbir şekilde katkı maddesi ya da farklı doğal olmayan malzemeler kullanmıyoruz. Urfa’nın kendine has yöresel teknikleri ile birlikte ortaya çıkan isotumuz hakiki isot olarak sunuluyor. Başka hiçbir yerde görülmemiş kaliteyle birlikte Urfa tatlı ev isotu sizlere ulaştırılıyor. Günümüzde çeşitli kullanım alanları olan isotun hakiki olmasına özen göstererek siz müşterilerimizin en iyi lezzetlere ulaşmasını sağlamak adına kalitemizi sürekli olarak üstün tutuyoruz.

Sihirli Suriye Cipsi 1 kg

Suriye cipsi, sade ve çeşnili seçenekler ile hazırlanan, temel içeriğinde mısır unu bulunan, biz lezzettir. Sihirli cips olarak ta bilinen cips,  İçerisinde zararlı bileşenlere yer vermeyen, sağlıklı bir atıştırmalık çeşididir. Lübnan, Suriye ve Mısır’ın geleneksel tatlarını barındıran ve beğeni ile tüketilen Suriye cipsini geniş ürün yelpazemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Fiyatlarımız Toptan fiyatadır. 

Kimyon Toz 100 Gr

14,90

Urfa mahsulü kimyon maydanozgiller familyasından otsu bir baharat olarak adlandırdığımız, Türk, Latin, Hint ve Arap mutfağına özgü yemeklerde sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. Dünya mutfağına ait yemekleri hazırlarken kullanabileceğiniz bu sağlıklı baharatı, profesyonel satış hizmetimiz ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Firik Bulguru 400 gr

29,99

Firik Bulguru, Urfa mahsulüdür. Buğdayın yeşil başaklarından elde edilen bir bulgur çeşididir. Firik bulguru Urfa mahsülü ile lezzetli pilavlar yapabilirsiniz.

Urfa acı biber kurutmalık 50 Adet

69,99

Kurutulmuş acı biber- Lezzetli etli dolmalar hazırlarken sizlere eşlik edecek kurutulmuş biber acı dolmalık seçeneğimizi geniş ürün yelpazemiz üzerinden sizlere sunuyoruz. Dolmalık kuru biber acı , İster yemeklerinizin içinde kullanabileceğiniz isterseniz de yemeklerinizin yanında servis edebileceğiniz sağlıklı biber kurusunu, profesyonel satış hizmetimiz kapsamında edinebilirsiniz.Dolmalık Biber Nasıl Kurutulur? 

Urfa Kekik 200 Gr

14,90

Urfa kekik, Urfa kekik tohumlarının kapalı alanda dikimi, çimlendirme işlemi ve 15 cm’e ulaşan fidelerin elde edilmesi gibi farklı aşamalar sonunda üretilir. Sağlam köklere ulaşan kekik fideleri dikim ardından ideal süre sonunda yapılan hasat işlemine tabi tutulurlar. Bu doğal süreç sonunda elde edilen sağlıklı, kaliteli ve doğal Urfa kekik seçeneğini profesyonel satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz.

Karabiber Çekilmiş 100 Gr

19,99

Karabiber Çekilmiş Yemeklerinize yakışan baharatları sunduğumuz ürün yelpazemizde, çekilmiş karabiber ile sizleri buluşturarak, et yemeklerinizin tadı ile fark yaratmanıza olanak sağlıyoruz. Uygun fiyat seçenekleri, mükemmel tat ve tazelik detaylarını birleştirdiğimiz çekilmiş karabiber seçeneğimiz ile mükemmel tariflere imza atabilirsiniz.

Tatlı Toz Biber 200 gr

29,99

Urfa’da isotların toplanıp temizlendikten sonra kurutulan tohumlardan üretilen urfa adı ile Kına toz biber   Ev yapımı tatlı toz kına biberi yemeklerinize lezzet katacaktır.

Cevizli Sucuk Atom 500 gr

69,99

Lokum ve cezerye sınıflarına dahil olan, geleneksel tatlarımızdan cevizli sucuk çeşidini, geniş yelpazemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Atom Cevizli sucuk bol cevizlidir.  Resimde ki gönderilecektir. Cevizli sucuk kaç kalori soruna açıklamamızda bulabilirsiniz. Katkı maddeleri içeren tatlıları tüketmek yerine sağlıklı bir atıştırmalık ile beslenmeyi tercih ediyorsanız, satış hizmetimizden yararlanarak kaliteli cevizli sucuklarımızın lezzetli tatlarını deneyimleyebilirsiniz.

Urfa Tatlı biber kurutmalık 50 Adet

69,99

Kurutulmuş Tatlı Biber – Dolmalık kuru biber fiyatı Urfa’da ilk mahsül biberler tatlı olur. Dolmalık kuru biber fiyatı geçmeden önce  toplanan Kırmızı biberler dolmalık biberler doğal olarak güneşe serilerek kurutulmaya bırakılır. Kurutulmuş tatlı biber tamamen doğaldır.  İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

İçli Köfte Bulguru 400 gr

9,99

İçli Köfte Bulguru , Urfa’ya has olan içli köfte yemeği için kullanılan özel bulgurdur. Ciriş yarma bulguru olarak bilinir.

Siyah İsot Urfa Acı Ev Yapımı 650 Gr

149,99

Siyah İsot Urfa Acı Ev Yapımı 800 Gr

Urfa acı toz biber 200 gr

29,99

Urfa’da isotların toplanıp temizlendikten sonra kurutulan tohumlardan üretilen urfa adı ile  toz biber acı ve tatlı seçenekleri ile kapınıza gönderiyoruz.  Ev yapımı toz kına biberi yemeklerinize lezzet katacaktır.

Domates Kurusu 400 gr

89,90

Kurutulmuş domates Fiyatı – Domates Kurusu  Urfa yerelde yetişen domateslerin doğal olarak kaya tuzu ilave edilip kurutulmaktadır.  Kuru domates satın al! Sitemizden kolay bir şekilde ve uygun  kurutulmuş domates fiyatları online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kurutulmuş domates satın al

Siyah İsot Urfa Acı Ev Yapımı 400 Gr

129,99

Siyah İsot Urfa Acı Ev Yapımı 400 Gr, Güneşte fazla bekletilmesi sonucu siyah rengini alın Urfa isotu

Cevizli Sucuk Birinci Sınıf 500 gr

24,90

Lokum ve cezerye sınıflarına dahil olan, geleneksel tatlarımızdan cevizli sucuk çeşidini, geniş yelpazemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz.  Cevizli sucuk bol cevizlidir.  Katkı maddeleri içeren tatlıları tüketmek yerine sağlıklı bir atıştırmalık ile beslenmeyi tercih ediyorsanız, satış hizmetimizden yararlanarak kaliteli cevizli sucuklarımızın lezzetli tatlarını deneyimleyebilirsiniz.

Acı Biber Salçası 500 gr (kaynatma)

44,99

Hatay biber salçası çeşidi gibi yapılan biber salçamız uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Kaynatılmış acı biber salçası, Hatay biber salçası fiyatı bakımında oldukça uygundur.  Kaynatılmış biber salçası temizlenen kapya biberlerin kaynatıldıktan sonra üzerine tuz atılarak güneşte kurutulmaktadır.