152 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Karacadağ Pirinci 500 Gr

29,99

Karacadağ Pirinci Fiyatı, Urfa da yetiştirilen Doğal ve aromatik tadı ile ön plana çıkan Siverek Karacadağ pirinci, geniş ürün yelpazemiz içinde sizlerle buluşuyor. Vitamin ve mineral açısından zengin, insan sağlığına yaralı Siverek Karacadağ pirincini, kaliteli online satış hizmetimiz kapsamında sipariş edebilirsiniz. Su oranı 1’e 4,5 tir.

 

Urfa Acı Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Urfa Biber Salçası Sofralarda en lezzetli yemeklerin yapımında mutlaka kendine ev yapımı urfa biber salçası çeşitlerini internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. İsot Salçası  veya Biber reçeli olarak bilinen güneş kurutması biber salçamızdır. Urfa biber salçası

Domates Salçası Urfa Ev Yapımı 500 gr

49,99

Domates Salçası Urfa Türk mutfağının en sevilen yemeklerinde kullanılan ve eşsiz bir lezzet sunan Urfa ev yapımı domates salçası çeşitleri firmamızın web sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır.  Ayrıca Domates salçası nasıl yapılır sorunsa da cevap verilecektir. Birbirinden lezzetli ev yemeklerinin yapımında olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen domates salçası, doğal şekilde üretildiğinde çok daha lezzetli ve sağlıklı bir gıda olarak tüketilmektedir. Siz de sağlıklı bir şekilde beslenmeye gayret ediyorsanız ihtiyacınız olan ev yapımı domates salçalarına firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Urfa Tatlı Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Tatlı biberin damakta bıraktığı kaliteli tadı yemeklerinize taşıyabilmeniz için Urfa ev yapımı tatlı biber salçası çeşidimizi, profesyonel satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz ölçüde siparişi toptan satış kategorimiz kapsamında bizlere iletebilirsiniz.

Ev Yapımı Hakiki Urfa İsotu 650 gr

149,99

Hakiki Urfa İsotu, Urfaya özgü olarak yetiştirilen biberlerin kurutulması ile elde edilir. Urfa ev isotu Yemeklere kattığı lezzet ve kilo vermeye yardımcı olma özelliği ile ön plana çıkan bu isot çeşidini geniş ürün yelpazemizde sizler için sunuyoruz. isot biberi Urfa biberlerinin güneş gören özel alanlarda kurutulması ile elde edilen bu doğal ürün ile et yemeklerinize ve çiğ köftelerinize lezzet katabilirsiniz.

Kahvaltılık Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Kahvaltılık Biber Salçası Ev Yapımı, Satışta olan Biber salçalarımız, yani isot salçası hepsi Kahvaltılık biber salçası olarak kullanılmaktadır. Fakat Acının çok acı olması nedeniyle 500 gr acı 500 gr tatlı salça karıştırılarak bu şekilde bir ürün hazırladık.

Eğer iki biber salçamız dan aldıysanız veya ben acı seviyorum diyorsanız bu üründen almaniza gerek yoktur.

Kuru Patlıcan 50 Adet

79,99

Kış aylarında şifa deposu olarak tüketebileceğiniz, patlıcan kurutmalık çeşidimiz, satış hizmetimizden yararlanarak, uygun fiyatlar çerçevesinde edinebilirsiniz. Sofralarınızda lezzetli yemeklere yer verebilmeniz sağlayan patlıcan kurusunu, doğal kurutma tekniği ve hijyenik paketleme işlemleri ardından mutfaklarınıza ulaştırıyoruz.

7 Çeşit Çiğ köfte Baharatı 100 Gr

24,90

7 çeşit köfte baharatı olarak bilinen ve yapımında kullanılan baharatımız çiğ köfte baharatı olarak bilinen şekilde yemeklerinizde lezzeti ön plan alabilmeniz için 7 çeşit baharat seçeneğimizi, profesyonel hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Çorbalarınızdan et yemeklerinize birçok tarifte yöresel ve unutulmayan tatları ön plana taşıma arayışı içindeyseniz 7 çeşit baharat türümüzden yararlanarak, enfes yemekler hazırlayabilirsiniz.

Çekilmiş Sumak 100 Gr (Yeni Mahsül)

14,90

Çekilmiş sumak, Akdeniz mutfağının en sağlıklı baharatları arasında yer almaktadır. Yemeklerinize lezzetli, ekşi bir aroma kazandırmak için tercih edebileceğiniz çekilmiş sumak, Güney Avrupa, Kuzey Afrika, Türk, İran ve Afganistan mutfaklarına ait olan lezzetleri hazırlarken size yardımcı olur. Çekilmiş sumak almak ve birden fazla mutfağa ait yemek tarifini hazırlarken ideal bir lezzete ulaşmak için, profesyonel satış hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nar Ekşisi Ev Yapımı 500 ml

59,99

Nar ekşisi fiyat – Nar Ekşisi Ev Yapımı 500 ml, doğal nar ekşisi olan ürünümüz Urfa narlarıdan doğal bir şekilde yapılmaktadır.  Nar ekşimiz, piyasadaki en iyi nar ekşisi  olarak bilinmektedir. Yemeklerinize, salata ve mezelerinize ayrı bir lezzet katan ekşimiz tamamen doğal bir şekilde ev yapımıdır.