Gösterilen sonuç sayısı: 19

Karacadağ Pirinci 500 Gr

29,99

Karacadağ Pirinci Fiyatı, Urfa da yetiştirilen Doğal ve aromatik tadı ile ön plana çıkan Siverek Karacadağ pirinci, geniş ürün yelpazemiz içinde sizlerle buluşuyor. Vitamin ve mineral açısından zengin, insan sağlığına yaralı Siverek Karacadağ pirincini, kaliteli online satış hizmetimiz kapsamında sipariş edebilirsiniz. Su oranı 1’e 4,5 tir.

 

Urfa Acı Biber Salçası Ev Yapımı 500 gr

84,99

Urfa Biber Salçası Sofralarda en lezzetli yemeklerin yapımında mutlaka kendine ev yapımı urfa biber salçası çeşitlerini internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. İsot Salçası  veya Biber reçeli olarak bilinen güneş kurutması biber salçamızdır. Urfa biber salçası

Domates Salçası Urfa Ev Yapımı 500 gr

49,99

Domates Salçası Urfa Türk mutfağının en sevilen yemeklerinde kullanılan ve eşsiz bir lezzet sunan Urfa ev yapımı domates salçası çeşitleri firmamızın web sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır.  Ayrıca Domates salçası nasıl yapılır sorunsa da cevap verilecektir. Birbirinden lezzetli ev yemeklerinin yapımında olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen domates salçası, doğal şekilde üretildiğinde çok daha lezzetli ve sağlıklı bir gıda olarak tüketilmektedir. Siz de sağlıklı bir şekilde beslenmeye gayret ediyorsanız ihtiyacınız olan ev yapımı domates salçalarına firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ev Yapımı Hakiki Urfa İsotu 650 gr

149,99

Hakiki Urfa İsotu, Urfaya özgü olarak yetiştirilen biberlerin kurutulması ile elde edilir. Urfa ev isotu Yemeklere kattığı lezzet ve kilo vermeye yardımcı olma özelliği ile ön plana çıkan bu isot çeşidini geniş ürün yelpazemizde sizler için sunuyoruz. isot biberi Urfa biberlerinin güneş gören özel alanlarda kurutulması ile elde edilen bu doğal ürün ile et yemeklerinize ve çiğ köftelerinize lezzet katabilirsiniz.

İsot Tatlı Ev Yapımı Birinci Sınıf 200 Gr

79,99

İsot Tatlı Ev Yapımı Birinci Sınıf 200 GrUrfa tatlı ev isotu müşterilerimizin en iyi lezzetlere urfa isot sipariş  ulaşabilmesi için özel olarak bizler tarafından üretiliyor.  Urfa Biberi Sipariş Kendi üretimlerimiz olan isotlar tamamen ev yapımı teknikleriyle birlikte ortaya çıkıyor. Yapımında hiçbir şekilde katkı maddesi ya da farklı doğal olmayan malzemeler kullanmıyoruz. Urfa’nın kendine has yöresel teknikleri ile birlikte ortaya çıkan isotumuz hakiki isot olarak sunuluyor. Başka hiçbir yerde görülmemiş kaliteyle birlikte Urfa tatlı ev isotu sizlere ulaştırılıyor. Günümüzde çeşitli kullanım alanları olan isotun hakiki olmasına özen göstererek siz müşterilerimizin en iyi lezzetlere ulaşmasını sağlamak adına kalitemizi sürekli olarak üstün tutuyoruz.

Acı Biber Salçası 500 gr (kaynatma)

44,99

Hatay biber salçası çeşidi gibi yapılan biber salçamız uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Kaynatılmış acı biber salçası, Hatay biber salçası fiyatı bakımında oldukça uygundur.  Kaynatılmış biber salçası temizlenen kapya biberlerin kaynatıldıktan sonra üzerine tuz atılarak güneşte kurutulmaktadır.

Siverek Koyun Peyniri Yaprak 5 kg

779,00

Sağlık için yararlı, yöresel lezzeti ile akılda kalan Siverek koyun peyniri çeşidimizi, geniş ürün yelpazemiz içinde sizler için sunuyoruz. Kahvaltılarınıza vitamin açısından zengin peyniri eklemek, hamur işi tariflerinize tat katmak için Siverek koyun peyniri, kaliteli satış hizmetimiz çerçevesinde sipariş edebilirsiniz.

Üzüm Pestili Ev yapımı 500 gr

34,50

Yöresel tatlar arasında yer alan Urfa ev yapımı Üzüm pestili çeşidimizi, kaliteli satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunarak, tatlı ihtiyacınız sağlıklı bir seçenek ile giderebilmenizi sağlıyoruz. Katkı maddesi içermeyen Urfa ev yapımı pestilimiz ile enerjinizi yükseltirken, kış aylarında zahmetsizce tüketebileceğiniz bir atıştırmalığa raflarınızda yer verebilirsiniz.

Örgü Peyniri (inek) Siverek 400 gr

19,99

Örgü Peyniri  Siverek , Şanlıurfa Siverek ilçesine özgü olarak yapılan bir peynir çeşididir.  Örgü peyniri birinci kalite olup, Örgü peyniri olarak ev yapımı olarak yapılmaktadır. Örgü peyniri Şanlıurfa siverek ilçesinde üretilmektedir. Örgü peyniri ile sofralarınıza lezzet gelecektir.

Siverek Örgü Peyniri İnek 5 Kg

679,99

A vitamin açısından zengin, doğal peynir mayası ile koyun sütünden hazırlanan Siverek örgü peyniri çeşidini, kaliteli satış hizmetimiz kapsamında evlerinize ve restoranlarınıza ulaştırıyoruz. Sağlıklı ve lezzetli yemek tariflerini hazırlarken kullanabileceğiniz bu yöresel peynir çeşidimizi, avantajlı fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Sade Yağ 900 gr

289,99

Urfa sade yağ çeşidimiz, uygun fiyat değerleri ile toptan satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Sağlıklı yağ tüketimini gerçekleştirmek ve margarin kullanımının önüne geçmek için yöresel yağımızı, profesyonel hizmetimiz kapsamında sipariş edebilirsiniz.

Karacadağ Balı

80,00

Karacadağ balı mız size tam da bu özellikleri sunmakta ve doğallık ve sağlık konusunda güvence vermektedir. Tamamen doğal yollarla üretilen ballarımız hizmetinize sunulmaktadır. Karacadağ‘ın doğal bitkileriyle beslenen arılardan elde edilen tüm ürünlerimiz sofralarınızı tatlandırmaya hazır. Hiçbir şekilde yapay  şeker içermeyen %100 doğal olan ürünümüz size istediğiniz özgün, nefis tadı sunmaktadır. Hiçbir gıda katkı maddesi içermemekte, tamamen doğal ham maddelerden oluşmaktadır. Doğal şartlarla ve doğal yöntemlerle edilen ballarımız sofralarınızın baş tacı olmaya aday. Karacadağ balını diğer firmalardan ayıran özellikle %100 doğallık ve %100 müşteri memnuniyetidir. Doğal şartlara sahip alanlarımızda , doğadan gelen bitkilerimizin özüyle üretilen ballarımız tazeliğini kaybetmeden ve en uygun fiyatlarla sofralarınızda yer alıyor. Vazgeçilmezlerim dediğiniz listeye bir yenisini daha ekliyor.

Külünçe 500 Gr

19,90

Külünçe, Urfa’ya has bir pasta çeşidi olan, Külünçe baharatı ile yapılan pasta çeşididir. Tuzlu ve şekerli olarak iki çeşit bulunan Sitemizde yer alan Şekerli külünçedir.  Urfa Külünçe siparişi için güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hızlı kargo ile kapınıza gelecektir.